Witaj w
TEAM Poland

Aktualne oferty pracy
Czy myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze? Szukasz szansy na rozwój i satysfakcji z pracy? Dołącz do TEAM International – najszybciej rozwijającej się firmy IT w Polsce. Sprawdź nasze oferty pracy, znajdź idealną rolę dla siebie i aplikuj już dzisiaj.
Sprawdź wszystkie oferty tutaj
Kim jesteśmy
Jeśli szukasz firmy, która gwarantuje Ci work life balance, kulurę otwartości, wsparcia i ciągłej inspiracji – tak właśnie wygląda praca w TEAM International!

Tworzymy zespół ambitnych i twórczych inżynierów, analityków i rekruterów. Myślimy strategicznie i nie boimy się rozwiązywać problemów. Wykorzystaj najlepiej swoją wiedzę i talent w firmie IT o nieograniczonych możliwościach.
początek naszej
działalności
2004
1000+
pracowników w różnych
lokalizacjach na świecie
200+
zadowolonych
klientów
95%
naszych projektów stanowią projekty prowadzone w duchu Agile
100%
pracowników komunikuje
się w języku angielskim
88%
pracowników zostaje z
nami na dłużej
100+
autorskich kursów
szkoleniowych IT
2004
nasze pierwsze
biuro w Europie
Dlaczego czołowe firmy wybierają TEAM Poland?
Największa pula talentów IT w Europie
W Środkowej i Wschodniej Europie, to właśnie w Polsce znajduje się największa liczba inżynierów oprogramowania. Liczba ta przekroczyła 401 tys. w 2019. Co więcej, Polska to siedziba ponad 25 uniwersytetów o światowej renomie, które rocznie opuszcza ponad 78 tys. absolwentów kierunków informatycznych.
Prężna i dynamicznie rozwijająca się gospodarka
Polska to 8 największa gospodarka w Unii Europejskiej. Według prognoz PKB Polski ma osiągnąć 954,8 miliardów dolarów w 2026, co daje niemal dwukrotny wzrost w porównaniu do 595,92 miliardów dolarów w 2020. Aktualnie sektor IT stanowi 8% polskiego PKB. Międzynarodowi giganci tacy jak IBM, Intel, Google, Samsung, Microsoft i inni zauważyli znaczący potencjał gospodarczy tego regionu i rozwijają tutaj swoje centra rozwojowo-badawcze.
Bliskość głównych centrów finansowych w Europie
Polska znajduje się w samym sercu Europy, dzięki czemu podróż do Warszawy z Berlina, Paryża, Zurychu czy Londynu zajmuje maksymalnie 2 godziny. Dzięki swojemu położeniu w strefie czasowej GMT+1, Polska jest idealną lokalizacją dla firm w Europie zainteresowanych nearshoringiem, dla których liczy się możliwość współpracy w czasie rzeczywistym. Jednocześnie firmy w USA i Kanadzie mogą skorzystać z różnic czasowych, by zwiększyć produktywność, maksymalnie wykorzystując wspólne godziny pracy na efektywne planowanie i komunikację.
Nasze programy
Relokuj się z TEAM International
Skorzystaj z okazji, by poznać inną kulturę, interesujących ludzi i zebrać piękne wspomnienia. TEAM International oferuje możliwość pracy w swoich siedzibach w wielu różnych krajach.
Dowiedz się więcej
Poleć znajomego
Nieustannie szukamy nowych pracowników, którzy chcą wspólnie z nami zmieniać i budować przyszłość opartą na technologii. Znasz kogoś, kto chciałby do nas dołączyć? Poleć go nam i otrzymaj bonus, jeśli nawiążemy współpracę.
Wkrótce
Rozwijaj się z Top Gun Lab
Jesteś uczniem/studentem miejscowych uczelni? Skorzystaj z darmowych kursów Top Gun Lab. Dzięki nim zdobędziesz wiele umiejętności praktycznych, a szkolić Cię będą czołowi eksperci Team International.
Dowiedz się więcej

Współpracujemy z

test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
test 4
Odwiedź nas
ul. Mariana Rapackiego 2, 20-150 Lublin, tel. 512 878 578
Skontaktuj się z nami!
Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.
Zapoznałem/-am się z i akceptuję waszą Politykę prywatności oraz i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEAM International Poland moich danych osobowych
Stosować
Ten formularz kontaktowy jest chroniony przez reCAPTCHA i obowiązuje w nim Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.
DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT Z NAMI!
WKRÓTCE SIĘ DO CIEBIE ODEZWIEMY. MIŁEGO DNIA!

THANK YOU FOR CONTACTING US!
WE WILL GET BACK TO YOU SOON. HAVE A GOOD ONE!

x
As a mature global company with executive leadership located around the world, we are well prepared to continue fulfilling our commitments and supporting all our clients. Our IT and financial infrastructures are distributed across North America, Europe, and Latin America, so we keep working and delivering relentlessly.
Our Emergency Response teams in Europe, LATAM, and the United States are operating at full capacity and are doing everything they can to save and support our Ukrainian employees and their families. They continuously assist colleagues with evacuation, border crossing, and relocation to safer places. We provide TEAMmates in Ukraine with financial, logistic, and legal support.
TEAM's global ecosystem and infrastructure are designed with resilience in mind. Moreover, we have tightened our systems' security to mitigate any possible vulnerabilities and risks.
At this point, TEAM International remains focused on preserving and delivering the high service level that our clients and partners expect. We have always remained committed to our values, quality standards, and goals. This situation is no exception.
We thank our clients and partners for their support and words of encouragement.
GOT IT