Навчальні програми

TEAM International заохочує та підтримує молодих професіоналів! Наша компанія пропонує навчальну програму високого рівня для підтримки молодих дарувань у здобутті практичних навичок розробки програмного забезпечення.

На базі факультету Комп’ютерних Наук ХНУ ім. В.Н.Каразіна компанія TEAM International відкриває набір на новий курс

ПРОГРАМУВАННЯ НА JAVA

  • Програма курсу включатиме основи програмування на Java, JavaSE, Unit Testing, Spring, SQL, JDBC, Hibernate/JPA
  • Вимоги до студентів курсу: знання англійської мови та основ програмування
  • Початок занять 3 жовтня о 15.15
  • Запис до 25 вересня 2017

КОНТАКТИ

e-mail: Natalia.Sorokopud@teaminternational.com

Лабораторія Top Gun Lab на базі університету ім. Каразіна

Top Gun Lab – це повністю оснащена комп’ютерна лабораторія заснована TEAM International разом із школою комп’ютерних наук при Харківському Національному університеті ім. Каразіна. Основна мета програми полягає у визначенні найкращих студентів в сфері інформаційних технологій, щоб підтримувати їх в здобутті практичних навичок розробки бізнес-додатків відповідно до їх навчальної спеціальності.
На протязі цілого року програма пропонує студентам мастер-класи та тренінги, включаючи мови програмування, такі як Java та контроль якості розробки програмного забезпечення (Quality Assurance). Тренінги проводять провідні спеціалісти TEAM.
Найкращим студентам буде запропоновано працевлаштування в TEAM International та можливість працювати над реальними проектами.

Курс Java
13 тижнiв
(Java, Spring, Hibernate)

Курс QA
12 тижнів
(manual functional testing, automated testing)

Курс .NET
13 тижнів
(.NET Fundamentals, .NET Core, ASP.NET+MVC+Azure, SQL)

Презентацiя TEAM
Дізнайтеся більше про наші можливості навчання та переваги!

У нас завжди є цікаві вакансії на міжнародних проектах в сфері телекомунікації, видавництва, ігрового бізнесу, HR та рекрутингу, а також можливості професійного росту та стабільного доходу в сфері інформаційних технологій, що стрімко розвивається. Багато працівників ТEAM прийшли в компанію ще студентами або одразу після закінчення, та за кілька років стали провідними спеціалістами в сфері інформаційних технологій. Наша компанія має 12-річний досвід в сфері розробки та технічної підтримки програмного забезпечення, і ми хочемо поділитися нашими знаннями з молодими талантами!


Natalia Sorokopud, TEAM Education Coordinator

natalia.sorokopud@teaminternational.com

Olga Smelik, HR Facilitator

Olga.Smelik@teaminternational.com